Doprava zdarma od 2500,-

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 24 hodnocení
5
23x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

BP Avatar autora Barbora Plašilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.8.2026
Super obchod, doporučuji 👍 Určitě jsem nenakupovala naposledy.
IZ Avatar autora Irena Zítková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.8.2026
Konečně jsem objevila obchod,kde seženu ponožky z biobavlny s minimem elastanu za rozumnou cenu.Doufám, že na podzim přibudou i vysoké ponožky Také jsem vyzkoušela kraťasy z biobavlny a též vypadají super.K tomu krásný balíček s rukou napsaným vzkazem milé potěšil
IS Avatar autora Iveta Staňková Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 27.7.2026
Skvělé složení ponožek!! Jsou moc pohodlné. Jediné co bych bohužel moc vytkla je, že na ponožkách není vytištěno/ vyšitá velikost, kvůli tomu ubírám hvězdičku…takže s manželem nerozeznáme které má on a které já.
KC Avatar autora Kateřina CH. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.7.2026
Legíny a tílko přišly rychle a velikosti pěkně odpovídaly. :) Materiály přírodní a velmi příjemné.
E Avatar autora Eva Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.7.2026
Koupila jsem si bambusové kalhotky, běžně beru velikost M takže jsem i zde vzala S/M. Velikost sedí krásně. Oceňuji ekologické balení i osobní vzkaz mi udělal velkou radost. Kalhotky na těle skoro necítím. Určitě zde nakoupím znovu. Líbí se mi celkový přístup majitelky a skvělá je i kvalita materiálu.
K Avatar autora Kája Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.7.2026
Moc děkuju za příjemný obchod🤩 a milou paní majitelku ☺️
VP Avatar autora Vendula Platošová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.7.2026
Jsem moc spokojená. Balíček přišel velmi rychle. Vzkaz od paní majitelky mě velmi potěšil. Určitě zase nakoupím.
J Avatar autora Jana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.7.2026
Vsechno v poradku. Spodni pradlo sedi velmi dobre a prilozeny vzkaz a baleni proste “made my day”;) Dekuji, Jana
RH Avatar autora Renata Hornychová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.7.2026
Děkuji za krásné ponožky z biobavlny, kotníkové jsou tak akorát vysoké, ani moc nízké, ani moc vysoké. Velikost 35/38 je super na mou velikost 38, jsou i trošičku větší, takže se nemusím obávat případného sražení. Jsou tenké a na noze skutečně příjemné. Mám barvy černou, šedou a světlou, líbí se mi, že ta světlá není čistě bílá, ale taková smetanová. Perfektní jsou i dětské kalhotky, které věřím nebudou nikde škrtit. Určitě to nebyla má poslední objednávka. Děkuji za takový eshop :), navíc paní majitelka je velice milá, balíček byl krásně zabalený a i s ručně psaným vzkazem. Těším se na veškeré novinky, oblečení v biobavlně s certifikací GOTS je na našem trhu velice málo, takže jsem velice ráda, že jsem tento eshop objevila, ponožky už nikde jinde nekoupím :)
SP Avatar autora Simona Prachařová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.7.2026
Velmi příjemný materiál. Mohu jen doporučit.
N Avatar autora Natálie Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.6.2026
Rychlé odeslání zásilky, pohodlné oblečení.
HL Avatar autora Helena Lochmannová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.5.2026
Velmi kvalitní zboží, které přišlo i s moc milým vzkazem. Děkuji za obchod, velmi doporučuji.
Avatar autora Michaela Štěpánková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.5.2026
MK Avatar autora MARKÉTA KUBÍČKOVÁ Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.4.2026
Naprostá spokojenost, výborná komunikace, kvalitní produkty
J Avatar autora Jana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.4.2026
Objednala jsem si punčochové kalhoty (Grödo), ale jsem upřímně trochu rozhozená z toho, že jejich výroba je psána v Dornhanu v Německu, protože jsem měla zato, že podpořím český výrobek. Navíc mi přišla i děkovná kartička, kde je psáno "S láskou ušito v ČR". Co je tedy pravda? Punčocháče mají vzadu dva švy, tudíž jsou pod šaty i sukní vidět a nevypadá to vůbec hezky. Velikost 40/42 odpovídá více velikosti 38/40. Materiál je příjemný, ale už bych je znovu neobjednala a nevím, jestli je vůbec budu nosit - ty švy mi dost vadí.
KN Avatar autora Kamila Nováková (Administrátor) 12.7.2026
Děkuji Vám za upřímnou recenzi i zpětnou vazbu. 🤍 Mrzí mě, že děkovná kartička vyvolala dojem, že jsou punčocháče české výroby. Punčocháče Grödo se vyrábějí v Německu, což je uvedeno i u produktu na e-shopu. Chápu ale, že kartička mohla být matoucí a děkuji za upozornění. Značku Grödo jsem do nabídky zařadila proto, že jde o malou rodinnou firmu, která sdílí stejné hodnoty jako BioNaTělo a vyrábí kvalitní punčocháče z biobavlny. Bohužel podobný výrobek se mi zatím od českého výrobce nepodařilo najít. Mrzí mě také, že Vám nevyhovovalo provedení se dvěma zadními švy ani velikost. Děkuji, že jste se o svou zkušenost podělila. Kamča BioNaTělo
E Avatar autora Eli Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.4.2026
Skvělé,moc doporučuji
MK Avatar autora Monika Karpíšková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.3.2026
Doporučuji :-) Ochod, kde si váží zákazníka, zboží je kvalitní, výroba v ČR.
K Avatar autora Klára Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.2.2026
Doporučuji! Obchod provozovaný srdcem a tomu odpovídá i velmi vstřícná komunikace. Ať se daří.
PR Avatar autora Pavlína Rucká Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.1.2026
C Avatar autora Chris Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.1.2026
Velká spokojenost. Příjemné materiály, rychlé doručení. Skvělá komunikace ohledně velikostí i typu prádla. Doporučuji všem, kteří uvažují nad tím, co nosí a to nejdůležitější je určitě začít od spodního prádla.

Ovládací prvky výpisu

24 položek celkem